Levné letenky Nižnyj Novgorod

Letiště Nižnyj Novgorod Strigino (GOJ) se nachází 25 km od centra Nižného Novgorodu (dříve Gorkij), 4. největšího města Ruské federace na soutoku řek Volha a Oka, sídelního města Povolžského federálního okruhu. Novgorod je vzdálen 300 km východně od Moskvy. Letiště má jeden terminál. Městská hromadná doprava Nižného Novgorodu zahrnuje dvě linky metra, autobusy, trolejbusy i tramvaje. Město je železničním uzlem na jedné z větví Transsibiřské magistrály, hlavní tratě odtud míří na Kirov, Arzamas (-Saransk) a Moskvu.

 
Hotel Volna je vzdálen 10 km od letiště na dopravní tepně (prospekt Lenina) spojující letiště s centrem.  
 
Z Prahy do Nižného Novgorodu nelétá žádná přímá linka. Lety s přestupem vám nabídne například Lufthansa nebo Aeroflot.

Levné letenky Nižnyj Novgorod - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.