Levné letenky Osaka

Letiště Osaka Kansai (KIX) leží v Japonsku, 50 km JZ od města Osaka. Letiště má 1 terminál. Dopravu  zajišťují vlaky Japanese Railways, které jedou z letištního nádraží do Kyoto a Kyobashi. Vlaky Nankai Railways míří do měst Namba, Sakai a Izumisano. Do mnoha destinací v okolí také jedou autobusy, stanice je přímo u terminálu.

Nocleh vám v blízkosti letiště Osaka nabídnou hotely Hotel Nikko Kansai Airport, Ana Gate Tower Hotel  nebo Ramada Kansai Airport Hotel.

Z Prahy do Osaky v Japonsku nelétá přímá linka. Lety s přestupem zajišťují do Osaky například společnosti Turkish Airlines, Koran Air, Finnair nebo Cathay Pacific.

Levné letenky Osaka - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.