Levné letenky Oslo

 Letiště Oslo Gardermoen (OSL) leží 47 km severně od metropole. S hlavním městem jej spojuje linka vlaku Flytoget na trase Skien, Oslo, Lillehammer, Trondheim se zastávkou na letišti Oslo a nebo linka příměstského vlaku drah NSB.

Na letišti Oslo Gardemoen přistanete při letu z Prahy s ČSA, Click4sky a Norwegian Air Shuttle.

 

Asi 60 km od Oslo leží druhé jeho letiště Rygge (RYG) otevřené teprve v r. 2007. Slouží především charterovým letům a low-cost aeroliniím a je známé také pod jeho anglickým názvem Moss Airport. S Oslem jej spojuje autobusová linka směřující na autobusové nádraží Bussterminal. 

Z Prahy přiletíte na letiště Oslo Rygge linkou Norwegian Air Shuttle.

 

Letiště Sandefjord Airport Torp (TRF) leží asi 100 km jižně od Osla a slouží zejména low-cost společnostem. Do Osla se dostanete vlakem společnosti NSB jezdící mezi Oslem a městem Skien. Autobusy linek Torp-Ekpressen navazují přílety a odlety společnosti Wizz Air, se kterou přiletíte na letiště Oslo TRF z Prahy.

 

Levné letenky Oslo - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.