Levné letenky Palanga

Letiště Palanga (PLQ) je menší litevské letiště s 1 terminálem, ležící na břehu Baltského moře jen 7 km severně od centra města Palanga, populární turistické destinace a lázeňského města. Letiště Palanga spojuje Litvu pravidelnými linkami s celou Skandinávií. Z Palangy jezdí trajekt do letoviska Nida na Kurském poloostrově. Jižně od Palangy se nachází další oblíbené letovisko Klaipéda (vzdálenost z centra k letišti 35 km), rozkládající se kolem ústí řeky Němen do Baltu. Z letiště se dopravíte do Palangy, s přestupem do Klaipédy, minibusem. Obě města i letiště leží u pobřežní dálnice.

Ubytování v Palanze nabídne Hotel Kungis Inn, Hotel Meduza (5 km od letiště) nebo Hotel Po Kastonu (5 km od letiště.
 
Z Prahy do Palangy nelétá přímá linka. Let s přestupem je možný například se společnostmi Air Baltic nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Palanga - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.