Levné letenky Paříž Beauvais

Přibližně 84 km od Paříže leží letiště Beauvais (BVA), využívané zejména nízkonákladovými společnostmi. Dopravit se z letiště Paříž Beauvais do francouzské metropole můžete více způsoby. Buď použitím přímého autobusového spoje, který odjíždí každých 20 minut za 13 EUR v jednom směru. Jede 75 minut a končí u stanice metra Porte Maillot na trase číslo 1. Lístek zakoupíte v kiosku mimo letištní halu (akceptují pouze hotovost). Poněkud komplikovanější je doprava regionálním expresním vlakem ze 4 km vzdáleného města Beauvais do Paříže na vlakové nádraží Gare du Nord. Jízdenka stojí 11.70 EUR.

Z Prahy na letiště Paříž Beauvais létá společnost Wizz Air.

 Hotely poblíž letiště: Hôtel Mercure Beauvais, Chenal Hotel, City Hotel, Hôtel du Cygne, Hôtel Balladins Beauvais Confort, Hôtel B&B de Beauvais, Formule 1 Beauvais, Hostellerie du Lac "La Gourmandine".

Levné letenky Paříž Beauvais - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.