Levné letenky Paříž CDG

Největším letištěm v Paříži je moderní Charles de Gaulle (CDG), které leží asi 25 km SV od města. Letiště má 3 terminály. Do samotné Paříže je možné se dopravit linkou příměstského vlaku RER, která odjíždí z Terminálu 1 a staví i ve stanici TGV  na Terminálu 2Touto linkou  B se dostanete na Gare du Nord, Châtelet-les-Halles, St Michel, Luxembourg, Port Royal a Denfert-Rochereau. Rovněž vlaky TGV míří do Paříže i řady měst v okolí. Autobusy Roissybus odjíždějí od všech terminálů směr centrum Paříže ke stanici metra Opera, jízda trvá asi 45-60 min. Po Paříže se rovněž dostanete autobusy Air France odjíždějí od Terminalu 1 a 2 k Porte Maillot a k Vítěznému oblouku, na Montparnasse a k Gare de Lyon. Autobusy Air France vás také zavezou na druhé letiště Paříže v Orly.

Strávit noc můžete v blízkosti CDG v Sheraton Paris Airport Hotel & Conference Centre u Terminálu 2. další možností je Kyriad Prestige, Ibis Paris Charles de Gaulle Aéroport, Sofitel Paris Charles De Gaulle Airport Roissy a Hilton Paris Charles De Gaulle Airport.

Z Prahy je letiště Paříž CDG obsluhováno linkami ČSA, Air France a Smart Wings.

Levné letenky Paříž CDG - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.