Levné letenky Paříž Orly

Druhým letištěm v Paříži je Orly (ORY), které se nachází přibližně 15 kilometrů jižně od metropole. Centrum Paříže je dosažitelné autobusy. Letiště má 2 terminály spojené autobusy, terminál západ (Ouest) je vyhrazen pouze pro lety Air France. Z letiště Paříž Orly létají linky zejména do severní Afriky a do karibské oblasti na Martinik, Guadeloupe a St.Martin. Do Paříže se z Orly dostanete vlakem ADP Shuttle, který vás zaveze na nádraží Gare d’Austerlitz, odkud se linkou C vlaku RER dostanete na bulvár St. Michel, k Invalidovně a k Porte Maillot. Orlyval jezdí na stanici RER Anthony Station na lince B, odkud je se dostanete na stanici metra Denfert-Rochereau, St. Michel a Châtelet-les-Halles. Pro cestu do Paříže můžete použít také autobus Orlybus, který jede na náměstí Denfert-Rochereau ke stanici RER a metra. Jetbus vás zaveze na stanici metra Villejuif-Louis Aragon. Použijete-li pro cestu do Paříže autobus Air France, tak ten zastavuje u Porte d’Orléans, na nádraží Gare Montparnasse, Duroc a Gare des Invalides; také se s ním dostanete na druhé letiště Paříže Roissy Charles de Gaulle.

Přespat v blízkosti letiště můžete zejména v hotelech Hilton Paris Orly a Ibis Orly.

Z letiště Paříž Orly létají linky zejména do severní Afriky a do karibské oblasti na Martinik, Guadeloupe a St.Martin.

 

Levné letenky Paříž Orly - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.