Levné letenky Perm

Letiště Perm – Bolšoje Savino (PEE) má 1 terminál. Nachází se asi 18 km jihovýchodně od Permi u vesnice B.Savino. Téměř milionové město Perm, kulturní centrum Uralu, je přístavní město na řece Kama na samém východě evropské části Ruska. Doprava z letiště autobusy, dále po městě autobusy, trolejbusy a tramvajemi. Perm leží na trati Transsibiřské magistrály a má hustou příměstskou železniční dopravu.

Přímo u letiště v Bolšoje Savino je hotel Polet.

Z Prahy do Permi nelétá přímá linka. S přestupem lze letět například se společnostmi Aeroflot nebo  KD Avia.

Levné letenky Perm - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.