Levné letenky Petrohrad

Letiště Petrohrad Pulkovo (LED) leží 17 km jižně od Petrohradu a má 2 terminály. Jeden slouží vnitrostátním letům (Pulkovo 1) a druhý mezinárodním (Pulkovo 2), oba terminály spojuje autobusový shuttle a jízda trvá 15 min. Doprava z letiště do Petrohradu je možná autobusem Airport Express, který každých 20-30 min spojuje oba terminály se stanicí metra Moskovskaja a Puškinskaja v centru Petrohradu. Rovněž autobusem městské dopravy č. 13 se od terminálu Pulkovo 2 dostanete na metro Moskovskaja. Autobus 39 jede od terminálu Pulkovo 1 rovněž ke stanici Moskovskaja. Autobusy č. 3, 13 a 113 jedou od Pulkovo 2 na různá místa v centru Petrohradu.

Spojení  Prahy s Petrohradem zajišťuje  ČSA, Aeroflot a KD Avia.

Levné letenky Petrohrad - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.