Levné letenky Philadelphia

Letiště Philadelphia (PHL) leží v USA, asi 11 km od města Philadelphia a má 6 terminálů. Mezi terminály jezdí bezplatný shuttle. Pro cestu z letiště do Philadelphie můžete využít vlaky společnosti Southeastern Pennsylvania Transport Authority, které staví na všech terminálech a jedou na nádraží v centru města. Další variantou, jak se dopravit do města do jednotlivých  hotelů, jsou hotelové shuttly.

Pokud potřebujete přespat poblíž letiště Philadelphia, je vám k dispozici Airport Marriott, Comfort Inn, Hilton, Embassy Suites, Philadelphia Airport Courtyard  nebo Econo Lodge.

 Z Prahy do Philadelphie nelétá přímá linka. Pro lety s přestupem můžete využít nabídek společností Delta, Air France, United Airlines nebo Austrian Airlines.

 

Levné letenky Philadelphia - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.