Levné letenky Phoenix

Letiště Phoenix Sky Harbor International Airport (PHX) je vybaveno 3 terminály. Jedno z nejrušnějších letišť v USA je situováno v centru Phoenixu, hlavního státu Arizony. V 5. největším městě USA žije 1 a půl milionu obyvatel. Phoenix leží v údolí Salt River Valley v poušti Sonoran. Městem protéká řeka Salt.

Doprava z letiště a po městě autobusy společnosti Valley Metro (z letiště linka 13, Red Line), zatím jediná tramvajová linka napříč městem vede kolem letiště, jízdné v obou dopravách 1,75 USD.
Ubytování v okolí letiště: Hilton Phoenix Airport, Crowne Plaza, Hilton Garden Inn, Phoenix Airport Marriott.

Levné letenky Phoenix - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.