Levné letenky Porto

Letiště Porto Francisco Sa Carneiro (OPO) leží v Portugalsku, asi 11 km severozápadně od města Porto. Dopravu z letiště do města zajišťuje metro, jehož stanice je hned před terminálem. Také autobusy vás dovezou do centra města. Z letiště rovněž odjíždějí autobusy do vzdálenějších destinací, například do španělského města Vigo.

Na letišti nejsou hotely, ubytování musíte hledat v samotném Portu.

Mezi Prahou a Portem nelétají přímé linky. Lety s přestupem vám nabídnou například společnosti TAP Portugal, Brussels Airlines nebo Lufthansa.

Levné letenky Porto - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.