Levné letenky Puerto Plata

Letiště Puerto Plata Gregorio Luperon Airport (POP) leží v Dominikánské republice, 18 km východně od Puerto Plata. Letiště má 1 terminál. Do Puerto Plata se snadno dostanete množstvím minibusů a autobusů, které pendlují mezi letištěm a městem, případně resorty v okolí.

Potřebujete-li přespat v hotelu v blízkosti letiště Puerto Plata, nabízí se hotel Hotel El Colibri, Casa Marina Reef nebo Casa Marina Beach, které se nalézají v oblasti Sosúa, asi 10 min jízdy od letiště.

Z Prahy do Puerto Plata nelétají přímé linky. Lety s přestupem nabízejí například společnosti Air Berlin, Condor, Air Europa nebo British Airways.

Levné letenky Puerto Plata - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.