Levné letenky Punta Cana

Letiště Punta Cana International Airport (PUJ) leží v Dominikánské republice, nedaleko města Punta Cana. Pokud si chcete zajistit transport z letiště do Punta Cana nebo okolí, je nejlepší s předstihem kontaktovat agenturu Dominican Airport Transfers, a jejím prostřednictvím si objednat odvoz do zvoleného cíle. Z letiště také jezdí řada místních autobusových přepravců do nejrůznějších destinací v okolí Punta Cana. Jízdné je skutečně symbolické, autobusy však nemají pevný jízdní řád, bývají přeplněné a jejich technický stav často budí oprávněné pochyby o bezpečnosti takového dobrodružství.

Z Prahy do Punta Cana nelétají žádné přímé linky. Lety s přestupem vám mohou nabídnout například společnosti Air Berlin, Lufthansa nebo Martinair Holland. Řešením může být i zakoupení cenově výhodně charterové letenky.

Levné letenky Punta Cana - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.