Levné letenky Rhodos

Letiště Diagoras (RHO) na řeckém ostrově Rhodos leží na severním pobřeží, asi 16 km JZ od města Rhodos v blízkost městečka Paradhissi. Letiště má  1 terminál, autobusy místní dopravy odjíždějí ze zastávky vzdálené asi 300 m od něho, a to nejen do města Rhodos ale i do řady dalších měst ostrova. Také autobusy Olympic Airways vás zavezou do města Rhodos.

Hotel Esmeralda leží je několik minut od letiště.

Rhodos spojuje s Prahou přímá linka společnosti Smart Wings a také řada charterových letů.

Levné letenky Rhodos - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.