Levné letenky Řím

Letiště Řím Fiumicino (FCO) leží asi 35 km JZ od Říma. Má 3 terminály, které jsou navzájem propojeny autobusem.  Letiště s Římem spojuje linka vlaku Leonardo da Vinci odjíždějící každých 30 min na nádraží Stazione Termini. Ke stanici metra A Lepanto a na Stazione Termini vás zaveze i autobus Terravision Shuttle. Letiště Řím Fiumicino slouží jak vnitrostátním tak i mezinárodním letům.

Z Prahy směřují na letiště Řím Fiumicino lety společnosti ČSA, Alitalia a Smart Wings.

 

Druhým letištěm Říma je Ciampino (CIA). Leží přibližně 15 km od města a je používáno k vnitrostátáním i mezinárodním letům. Do Říma na Stazione Termini vás zavete autobus Terravision Shuttle. Autobus společnosti Schiaffini  jede každých 30 min ke stanici vlaku v Ciampino. Vlakem se odtud dostanete opět na hlavní nádraží v Říme Stazione Termini. Další autobusy jedou ke stanici metra Anagnina. Autobusem odjíždějícím ze zastávky přímo před terminálem se dostanete během   45 min na druhé letiště Řím Fiumicino.

Z Prahy létá na letiště Ciampino Wizz Air.

Levné letenky Řím - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.