Levné letenky Rostov na Donu

Letiště Rostov na Donu (ROV) má 3 terminály, leží na jihu Ruska mezi městy Rostov na Donu (má přes jeden mil. obyvatel) a Aksay. Do centra Rostova (8 km) jezdí kyvadlová doprava. Rostov leží na řece Don, necelých 50 km od jeho ústí do Azovského moře.

Hotely: nejblíže letišti je Congress Hotel Don Plaza. 

Z Prahy do Rostova na Donu létá linka ČSA. lety s přestupem do Rostova vám nabídne například Aeroflot, Austrian Airlines nebo KD Avia. 

 

Levné letenky Rostov na Donu - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.