Levné letenky Salt Lake City

Letiště Salt Lake City International Airport (SLC) má 2 terminály. Nachází se v USA, 8 km od centra, na severozápadním okraji dvousettisícového hlavního města Utahu; širší aglomerace má přes 2 mil.obyvatel. Středisko zimních sportů, dějiště ZOH 2002.

Doprava z letiště autobusy (zastávky u parkovišť terminálů), po městě autobusy a tramvají. UTA bus jezdí každých 30 minut od 6.00 do 19.00 hod., každou hodinu od 19.00 do 23.00 hod. (provoz o víkendech 9:45 – 22.00), jízdné 1,60 USD.
V bezprostřední blízkosti letiště naleznete přes 10 hotelů, např. Airport Inn, Comfort Suites Airport, Candlewood Suites, Hilton Salt Lake Airport, Days Inn Airport.

Levné letenky Salt Lake City - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.