levné letenky San José

Mezinárodní letiště San José - Mineta San Jose International Airport (SJC) má 3 terminály. Terminál A prochází modernizací, ukončení 2010. Letiště leží pouhých 5 km severozápadně od centra téměř milionového San José v USA na jižním konci sanfranciské zátoky. Širší aglomerací navazuje na San Francisco.

Doprava z letiště autobusy VTA Airport Flyer nebo minibusy; po městě autobusy, tramvaje, trolejbusy, příměstská železnice VTA. Zastávky autobusu č. 10 u terminálu C i terminálu A, jednorázové jízdné 1,75 USD, autobus vás doveze do části Santa Clara (S.C.Caltrain Station) na přestupní stanici dalších linek po San José a do okolních měst.
V sousedství letiště (2 km) se ubytujete v hotelích: Comfort Suites, Courtyard By Marriot, Vagabond Inn S.J.Airport, Doubletree Hotel, Clarion San José Airport, Days Inn San José Airport, Holiday Inn Expres S.J.International.

levné letenky San José - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.