Levné letenky Šanghaj

Letiště Shanghai Pudong (PVG) leží v Číně, 30 km od centra Šanghaje a má 2 terminály. Z letiště do Šanghaje (k metru linky 2 na nádraží Longyangse) se dostanete vlakem Maglev, který jezdí na magnetickém polštáři a je jedním z nejrychlejších dopravních prostředků na světě. Doba jízdy do města činí 8 min a vlak jezdí denně od 7 h do 21 h. Spojení do různých míst Šanghaje je možné také autobusy. Autobus č.1 spojuje letiště Pudong s mezinárodním letištěm Hong Qiao (doba jízdy 30-40 min).

Strávit noc na letišti v Šanghaji je možné v Jinjiang Inn Pudong Airport Hotel, Ramada Pudong Airport Shanghai Hotel  nebo Holiday Inn Shanghai Pudong.

Z Prahy do Šanghaje nelétají přímé linky, lety s přestupem vám nabídnou například společnosti Aeroflot, Turkish Airlines, Swiss nebo KLM.

Levné letenky Šanghaj - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.