Levné letenky Seattle

Mezinárodní letiště Seattle-Tacoma International Airport (SEA) odbavuje cestující v jednom terminálu (+2 satelitních). Letiště se nachází 19 km jižně centra Seattlu, „brány na Aljašku“, největšího města amerického severozápadu, 170 km od hranic s Kanadou (600 tis.obyv., metropolitní oblast 3 miliony).

Do centra města trasou kolem největších hotelů jezdí z letiště od 6.30 do 21.00 hod. každých 30 minut kyvadlová doprava Gray Line Airport Bus Express, jízdné 11 USD, zpáteční 18 USD.
Doprava po městě: poměrně hustá autobusová doprava, tramvaje, příměstská dráha, trajekty.
Ubytování v okolí letiště (do 2 až 3 km vzdálenosti): Radisson Tacoma Airport,  Holiday Inn Sea TAC, Hilton Seattle Airport, Clarion Hotel Sea TAC, Seattle Airport Marriot, Red Lion Hotel Seattle Airport.

Levné letenky Seattle - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.