Levné letenky Singapore

Letiště Singapore Changi Airport (SIN) leží 20 km severovýchodně od města Singapuru. Letiště má 3 terminály propojené vláčkem Skytrain. Pro cestu z letiště můžete využít vlak MRT, který odjíždí ze stanice u Terminálu 2 a během 27 min vás zaveze do samotného centra Singapuru. Autobusy veřejné dopravy stojí před každým terminálem a i je můžete použít k cestě do centra Singapuru.

Potřebujete-li strávit noc na letišti v Singapuru, je vám k dispozici Rainforest Lounge, Plaza Premium Lounge nebo Crowne Plaza.

Z Prahy do Singapore nelétají přímé linky. Cestu s přestupem vám nabídnou společnosti Turkish Airlines, Malaysia Airlines, Singapore Airlines nebo například Austrian Airlines.

Levné letenky Singapore - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.