Levné letenky Sofie

Letiště v Sofii (SOF) leží v podhůři pohoří Vitoša 10 km od hlavního města. letiště má 2 terminály spojené bezplatnou autobusovou kyvadlovou dopravou. Z letiště do Sofie se dostanete linkami městské dopravy SKGT. Autobus č. 84 jede z letiště do centra Sofie k univerzitě od Terminálu 1, zatímco autobus č. 284 má stejný cíl, ale odjíždí od Terminálu 2. Linky jedou od 5 do 23 h.

Do Sofie se dostanete z Prahy přímým letem ČSA a Click4sky.

Levné letenky Sofie - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.