Levné letenky Souhampton

Letiště Souhampton (SOU) leží 7 km SV od Souhamptonu a má 1 terminál. Do Souhamptonu se z letiště dostanete vlakem, který odjíždí z nádraží Southampton Airport (Parkway) Train Station, odkud také odjíždějí vlaky do Lonýna na Waterloo. Autobus U1C jede z letiště k Southampton University, do centra města a k terminálu ferry. Ve všední dny odjíždí každých 15 min, o víkendech každých 20 min. Z letiště se také dostanete autobusy National Express do centra Souhamptonu.

Hotel Premier Inn je umístěn necelý kilometr od letiště. Další volbou může být The Best Western Botleigh Grange Hotel , Express by Holiday Inn - Southampton West  nebo Express by Holiday Inn Southampton.

Mezi Prahou a Souhamptonem nelétají přímé letecké linky.

Levné letenky Souhampton - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.