Levné letenky Soul

Letiště Seoul Incheon (ICN) leží 52 km od Soulu v Jižní Koreji. letiště má dva terminály, které leží v docházkové vzdálenosti. Dou Soulu samotného se dostanete vlakem Airport Railroad Express, který míří na druhé letiště Soulu Gimpo a také co centra města, odkud jsou další cíle v Soulu dostupné metrem. Z letiště Incheon do Soulu k hlavním hotelům i do dalších měst Jižní Koreje jede řada autobusů  a minibusů.

Hotely, které vám umožní strávit noc v bezprostřední blízkosti letiště Soul Incheon, jsou: Air Garden Transit Hotel, Hyatt Regency Incheon, Best Western Hotel  nebo Hotel Incheon Airport.

Mezi Prahou a Soulem v Jižní Koreji létá přímá linka Korean Air. Lety s přestupem nabízí řada společností, mezi jinými Aeroflot, Turkish Airlines nebo Lufthansa.

Levné letenky Soul - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.