Levné letenky St.Luis

Letiště S. Louis - Lambert-St Louis International Airport (STL) má 2 terminály. Leží 21 km severozápadně od St. Louis, Missouri (340 tis. obyv.) v USA.

Doprava z letiště: rychlodrážní tramvaj MetroLink (zastávky u obou terminálů - Main, East) má 37 stanic. Autobusy MetroBus a Grayhound mají zastávku u Main terminálu. Minibusy odjíždějí od obou terminálů.
Jednorázové jízdné: MetroBus 2 USD, MetroLink 2,25 USD, zpáteční v obou případech 2,75 USD.
Hotely v blízkosti letiště: Drury Inn Hotel, St Louis Airport Marriott, Days Inn Hotels: St. Louis-Airport, Quality Inn Airport Hotel.

Levné letenky St.Luis - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.