Levné letenky Štrasburg

Letiště Štrasburg (Strasbourg) - Entzheim (SXB) se nachází ve vzdálenosti 10 km od města Štrasburk. Přistávací plocha leží stranou města a obsluhují ji kyvadlové vláčky jezdící z hlavního štrasburského nádraží. O víkendech jednou za půlhodinu či za hodinu, v pracovní dny až každou čtvrthodinu. Jízda trvá deset minut.

Z Prahy do Strasbourgu létá přímo společnost ČSA.

Hotely v blízkosti letiště Štrasburg jsou Maison Rouge, Hotel Le 21EME, Hotel Victoria, Hotel Best Western Monopole Metropole, Hotel Hannog, Hotel Esplanade, Hotel Kyriad Strasbourg Centre Gare.

Levné letenky Štrasburg - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.