Levné letenky Stuttgart

Letiště Stuttgart (STR) má 4 terminály a leží 13 km jižně od Stuttgartu. Terminály jsou od sebe        v docházkové vzdálenosti. Z letiště se do Stuttgartu dostanete linkou vlaku S2 (Schorndorf) a S3 (Backnang), které vás během 30 min dovezou na Stuttgart Hauptbahnhoff. Stanice S-Bahn se nalézá v Terminálu 1. Od terminálu 1 také odjíždí řada autobusů veřejné dopravym, které vás zavezou na různá místa ve Stuttgartu.

Strávit noc můžete na letišti v Mövenpick Hotel Stuttgart Airport, Best Western Hotel Stuttgart Airport , Hotel am Schinderbuckel Stuttgart Airport , Mercure Hotel Stuttgart Airport, NH Stuttgart Airport  nebo Mövenpick Hotel Stuttgart Messe.

Z Prahy do Stuttgartu létá ČSA a Click4sky.

Levné letenky Stuttgart - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.