Levné letenky Sydney

Letiště Sydney leží v Austrálii, 9 km jižně od města Sydney. Má 3 terminály, které jsou spojeny podzemním vláčkem Airport Link. mezi terminály jezdí také autobus T-Bus. Airport Link obstará také vaši dopravu z letiště, jede totiž z T1 (International Terminal), T2 (Domestic Terminal), T3 (Qantas Terminal) směr střed Sydney a na předměstí Sydney. Jinou variantou dopravy jsou autobusy společnosti Sydney Buses, které staví na každém z terminálů. Vedle toho řada společností provozuje autobusové shuttly mezi letištěm a různými místy v centru i na předměstí Sydney.

Hotely, které se nacházejí v blízkosti letiště, jsou Airport Sydney International In, Holiday Inn Sydney Airpor, Ibis Hotel Sydney Airpor nebo Stamford Sydney Airport Hotel.

Z Prahy do Sydney nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám nabídou například společnosti Cathay Pacific, Lufthansa, Qantas nebo China Airlines.

Levné letenky Sydney - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.