Levné letenky Tampa

Letiště Tampa International Airport (TPA) má 1 terminál. Nachází se 8 km západně od centra Tampy (320 tis.obyv.) na floridském pobřeží USA. Tampa jako turistické letovisko je vyhlášena zejména zábavními parky Bush Gardens a Water Park.

Doprava z letiště autobusy a minibusy. Spoj Sarasota – Tampa Express má zastávky na Blue Quadrant 1 a Red Quadrant 2. Městské autobusy HARTline, linka 30, jezdí do centra Tampy, zastávka u Red Quadrant (odbavení zavazadel), jízdné 1,75 USD. Doprava po městě autobusy a trolejbusy; přístav zábavních lodí v zátoce Tampa Bay.
Hotely v bezprostřední blízkosti letiště (1 – 5 km): Quorum Hotel, Intercontinental Hotel Tampa, Hilton Tampa Airport, Doubletree Quest Suites, Airport Marriot Hotel, La Quinta Inn Tampa Airport.
 

Levné letenky Tampa - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.