Levné letenky Tel Aviv

Letiště Tel Aviv Ben Gurion International Airport (TLV) leží asi 20km JV od města Tel Aviv a 50 km od Jerusaléma. Letiště má 3 terminály, které společně s dlouhodobým parkovištěm spojuje autobusový shuttle. Pro cestu do Tel Avivu si můžete vybrat vlak, který odjíždí z Terminálu 3  každý den od 3 hod do půlnoci. Cesta trvá 15 min. Autobusy společnosti Egged Co-operative č. 423, 945 a 947 jedou do Tel Avivu a do Haify. Autobus č. 475 jede do Tel Avivu na autobusové nádraží, č 22 pak na North Tel Aviv Railway Station.

Na letišti v Tel Avivu nejsou hotely, nocleh je třeba hledat přímo ve městě.

Z Prahy do Tel Avivu létá přímo linka ČSA, další možné lety s přestupem nabízí například Austrian Airlines, Malév, Turkish Airlines nebo Air France.

Levné letenky Tel Aviv - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.