Levné letenky Toronto

Pro cestu z ČR do Kanady bude nejčastěji cílem letiště Toronto Pearson International (YYZ) ležící ve vzdálenosti 27 km od Toronta, které patří mezi nejfrekventovanější letiště v zemi. letiště má dva terminály, které spojuje vláček LINK. Nesmí vás mást, že terminály jsou označeny jako č. 1 a 3., Terminál 2 byl uzavřen v r. 2007.

Spojení s Torontem zajišťuje autobusová doprava. Autobusy veřejné dopravy společnosti Toronto Transit Commission a Airport Rocket č. 192 jedou do centra města na Kipling Station. Do Toronta se také dostanete autobusem Airport Express.

Přímo na letišti nedaleko Terminálu 3 můžete přespat v Sheraton Gateway Hotel , shuttly vás odvezou i k Best Western Travel Inn Toronto Airport, Toronto Airport Marriott , Hilton Toronto Airport nebo Radisson Suite Hotel Toronto Airport .

Prahu spojuje s Torontem přímá linka společnosti ČSA, využít lze i lety s přestupem společností Lufthansa nebo Air Canada.

Levné letenky Toronto - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.