Levné letenky Toulouse

Letiště Toulouse Blagnac (TLS) je největší letecký přístav v jihozápadní Francii. Leží pouze 8 km od centra města. Na letišti jsou 2 terminály. Z letiště Toulouse Blagnac se lze dopravit do centra Toulouse pouze autobusovou dopravou. Autobusy odjíždějí každých 20 minut a jejich konečnou stanicí je po čtvrthodině jízdy hlavní vlakové i autobusové nádraží Matabiau.

Přímo na letišti se nenachází žádný hotel. Ubytování nedaleko letiště vám ve samotném Toulouse nabídne Hotel Palladia, Hotel Albion, Hotel Paxotel, Hotel Albert 1ER, Hotel Victo Hugo, Hotel Campanile Toulouse Nord Sequieries. 

V současné době nelétá mezi Prahou a Toulouse žádná přímá linka.

 

Levné letenky Toulouse - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.