Levné letenky Treviso

Letiště Treviso (TSF) leží nedaleko Benátek a je alternativou  k většímu a rušnějšímu benátskému letišti Marco Polo. Letiště využívají zejména low cost společn Z letiště se do Benátek dostanete autobusem spollečnosti ATVO, který vás zaveze běhewm 40 min na Piazzale Roma. Jízdenka stojí 4,50 Euro a autobus odjíždí po každém příletu spoje.

Přímo na letišti ubytování nenajdete, ale uspokojit vás může nedaleký Boscolo Hotel Maggior Consiglio nebo Hotel Continental.

Z Prahy létá na letiště Treviso společnost Wizz Air.

Levné letenky Treviso - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.