Levné letenky Tunis

Letiště Tunis Carthage (TUN ) je umístěno asi 7 km SV od Tunisu, hlavního města Tuniska. Přímo z letiště jezdí autobusy a minibusy do centra Tunisu a k železničnímu nádraží Tunis Marine.

Na letišti v Tunisu se nenachází žádný hotel. Ubytování však není těžké nalézt v Tunisu a v Kartágu.

Z Prahy do Tunisu nelétá přímá linka. Lety s přestupem vám nabídne například Lufthansa, Air France, Tunisair nebo Alitalia. Levněší a praktičtějí řešení letu do Tunisu je zakoupení charterové letenky, protože Tunis je cílem řady charterových letů cestovních kanceláří. 

Levné letenky Tunis - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.