Levné letenky Ufa

Letiště Ufa (UFA) má 5 terminálů a nachází se 23 km severně od města Ufa. S městem je spojeno kyvadlovou dopravou. Ufa je správní středisko autonomní republiky Baškortostán a má přes 1 mil. obyvatel). Nachází se při ústí řeky Ufy do řeky Agidel, a leží 1520 km východně od Moskvy, nedaleko pohoří Ural.  Páteř veřejné dopravy ve městě tvoří tramvaje a trolejbusy, v Ufě je stanice Transsibiřské magistrály.

Hotely: Bashkorkostan, 30 min. od letiště, Azimut Hotel Ufa, Turist Hotel, Prezident Hotel.
 
Mezi Prahou a Ufou nelétá přímá linka. Lety s přestupem zajišťují například Turkish Airlines, Aeroflot nebo KD Avia.
 

Levné letenky Ufa - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.