Levné letenky Vídeň

Letiště Vídeň Schwechat (VIE) patří mezi důležité středoevropské dopravní uzly, leží na východním okraji Vídně u dálnice A4. Má 2 terminály a pro svou dobrou dostupnost je využíváno i cestujícími     z ČR a SR. Letiště Vídeň využívá pro lety do dovolenkových destinací řada německých a rakouských cestovních kanceláří. S centrem Vídně vzdáleným 15 km je Schwechat spojen linkou S-Bahn, která míří na železniční stanice Wien Mitte a Wien Nord. Rovněž vlak City Airport Train  vás zaveze během 15 min na Wien Mitte. Autobusy Vienna Airport Lines jedou na  Wien Mitte (čas jízdy 20 minut), Südbahnhof a Westbahnhof a nakonec na  Wien Schwedenplatz a k sídlu OSN. Letiště Vídeň Schwechat využívá pro lety do dovolenkových destinací řada německých a rakouských cestovních kanceláří. Vídeň nabízí často levnější variantu letů (ve srovnání s odlety z Prahy) do asijských destinací, na Mauritius, do Jižní Ameriky atd.

Z Prahy přiletíte do Vídně přímou linkou Austrian Airlines.

Levné letenky Vídeň - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.