Levné letenky Vilnius

Letiště Vilnius (VNO) leží jen 7 km jižně od centra hlavního města Litvy Vilniusu (580. tis. obyv.). Cestujícím slouží 1 terminál. Doprava z letiště centra je zajišťována autobusy číslo 1 a 2, které odjíždějí každých 15 minut. Linka číslo 1 končí na hlavní vlakovém nádraží, cesta trvá 15 minut. Spoj číslo 2 projíždí městem a jízdu končí v Šeškine. Jízdné v obou spojích činí 1.10 LTL. Doprava po městě autobusy a trolejbusy: pořízením karty ´Vilnius City Card´ získáte možnost bezplatného používání veřejné dopravy, volný vstup do muezí a galerií a různé slevy. Vilnius je výchozím uzlem autobusové a železniční dopravy v Pobaltí.

Ubytování v blízkosti letiště naleznete v Hotelu Acapella (0,5 km od letiště), dostupné jsou i Hotel Apia, Hotel Kaunas, Rinno Hotel, Hotel Vilnius nebo Hotel City Gate.

Z Prahy do Vilniusu v Litvě létá přímá linka ČSA a její nízkonákladová dcera Click4sky. Lety do Vilniusu s přestupem zajišťuje například Finnair, LOT nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Vilnius - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.