Levné letenky Washington

Letiště Ronald Reagan Washington National Airport (DCA) leží v USA,  7 km jižně od Washingtonu DC a má tři terminály, mezi kterými jezdí každých 6-7 min shuttle. Pokud se chcete dostat do Washingtonu, použijte Metrorail , povrchové metro, které se zastávkami na Terminálech B a C jede do města. Do Washingtonu DC vás zavezou i autobusy společnosti SuperShuttle, která zastavují na různých zastávkách ve městě a míří na Washington Union Station.

Pro strávení noci v blízkosti letiště můžete využít Hilton Crystal City, Courtyard Arlington Crystal City nebo Doubletree Crystal City.

Z Prahy do Washingtonu nelétá přímá linka. Pro lety s přestupem můžete využít pro cestu do Washingtonu DC nabídky společností Swiss, Lufthansa, SAS, Iberia, Malév nebo United Airlines.

Levné letenky Washington - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.