Levné letenky Wellington

Letiště Wellington (WLG) leží na Novém Zélandu, 8 km JV od města Wellington. Letiště má jeden terminál. Autobus Airport Flyer jede přes centrum Wellingtonu a Queensgate do Hutt Valley. Vedle toho jezdí z letiště na různá místa Wellingtonu autobusové shuttly.

Z Prahy do Wellingtonu nelétají přímé linky. S přestupem se na letiště Wellington se dostanete například se společnostmi Air New Zealand, Cathay Pacific, British Airways nebo Qantas.

 

Levné letenky Wellington - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.