Levné letenky Záhřeb

Letiště Záhřeb Zračna Luka  (ZAG) je umístěno v Chorvatsku, asi 15 km jižně od města Záhřeb nedaleko městečka Velika Gorica. Z letiště se do Záhřebu dostanete letištním autobusem.

Na letišti Záhřeb nejsou hotely. Přenocování naleznete například v hotelích Arcotel, Aristos, Astoria, Miral nebo Laguna.

Přímé lety z Prahy do Záhřebu zajišťuje ČSA a Croatia Airlines. Let s přestupem vám nabídne například Malév nebo Austrian Airlines.

Levné letenky Záhřeb - pomoc s vyhledáváním

Pokud potřebujete jakoukoli pomoc při vyhledávání Vašeho letu, vyplňte následující formulář a naši pracovníci Vás v nejbližší době kontaktují.

*
*
*
*
*
*
*
*

Vybrané destinace

Poslední články

  • Pohodlné cestování letadlem si lze zajistit už při koupi letenky. Správným výběrem letecké společnosti, časů odletu a příletu a také případného přestupu můžete ušetřit tisíce korun a vyhnout se zbytečným komplikacím. Jak na to?

  • Někdy to může být úplný horor. Dlouhý let přes oceán a vy sedíte uprostřed pěti sedaček. V noci se nemůžete obrátit ani na bok a na záchod se už vůbec neprobojujete. Takových problémů se můžete vyvarovat, pokud si o dotyčné lince předem najdete co nejdetailnější informace.